Po bardzo pracowitym wekeendzie chcmy podzielić się wielka radością, która nas spotkala. Podczas święta ul. Niecałej w której nasza reprezentacja prezentowała się wokalnie na dwóch scenach, odbywał się  konkurs piosenki retro. Głowna nagrodą jest udział w ogólnopolskim festiwalu Piosenki Retro w Warszawie 29.09. 2019r. Nasza uczennica Martyna Miśko wyśpiewałą sobie ta nagrodę i  będzie reprezentowac nasze miasto w stolicy. Ponadto Marcel Tułacz i Anna Muzyka wyśpiewali wyróżnienie, a Gabriela Wieczorek wyróżnienie za stylizację. Nasi uczniowie wyśpiewali znane utwory min. ” Zimny drań”, ” Ada to nie wypada”, „Ach, śpij kochanie” czy „Radość najpiękniejszych lat” i zostali bardzo ciepło przyjęci. Gratulujemy pięknego występu i wspaniałego wyglądu. Dzień później Gabrysia i Marcel wystąpili na festynie na Zagorzynku i swoim śpiewem zauroczyli licznie zgromadzoną publiczność.

Fragmenty utworów które wybrzmiały podczas święta ul. Niecałej i festyny można usłyszeć na naszym fb. Polecamy