Wybrzmiały dźwięki muzyki z lat 80. Polskie przeboje śpiewali nie tylko wykonawcy ale i cała publiczność. Konik na biegunach czy Piechotą do lata śpiewała cała Polska. Ten wspaniały koncert rozpoczęliśmy utworem” Wspomnienie z pleneru”- z rep. Kombi, następnie’ Boskie Buenos”- z rep. Kory i Mannam, ” Konik na biegunach” rep. Urszuli, i niezapomniana ” Nie płacz Ewka”-z rep. Zespołu Perfekt. „Naj Story”- z rep. Papa dance, to była kolejna propozycja naszych uczniów, i na keyboardzie ” Słodkiego miłego życia” rep. Kombi, nie zabrakło „Parostatek” K. Krawczyk, oraz „Ciągle pada”- z rep. Czerwonych gitar, jak również ” Ludzkie gadanie” z rep. Maryli Rodowicz i ponad czasowy przebój „ Dni których nie znamy”- z rep. M. Grechuty. Następnie cała sala wyśpiewała z gitarzystami „ Whisky”- Dżem. Usłyszeliśmy także „Wielka dama”- z rep. A. Jantar, „ Tylko mnie poproś do tańca”, „ Meluzyna”-M. Ostrowska i na finał „ Piechotą do lata” Bajm.

Przygotowanie koncertu- Dominika Kaczała, Magdalena Niciejewska, Marta Florczyk, Magdalena Gruchociak, Maria Chwedkowska, Izolda Huchla, Klaudia Poziemska, Iwona Wiatr, Piotr Kowalski, Maciej Sawiński, Bartek Waszak, Wojtek Huchla. Dziękuję wszystkim uczniom za przygotowanie wspaniałego wizerunku scenicznego, za cały rok pracy i życzymy wspaniałych wakacji. Do zobaczenia wkrótce.