Dn.8.06 w szkole MUSIC STORE odbyło się Grillogranie. Grill to inicjatywa rodziców z naszej szkoły, a granie oczywiście należało do nas. Impreza na świeżym powietrzu zaistniała jako wspaniała integracja nauczycieli, uczniów i rodziców. Rozpoczęliśmy od wspólnego tańca „ belgijka” do którego włączyli się wszyscy. I tak już dalej poszło- animacje dal dzieci, malowanie, kiełbaski, ciasta, a na deser wspólnie karaoke i biesiadowanie. Muzyka łączy pokolenia i to nie jest czcze gadanie- u nas to się sprawdziło. Dzieciaki śpiewały stare przeboje, rodzice wtórowali, a nawet przejmowali pałeczkę i sami śpiewali proponowane piosenki. Zabawa trwała kilka godz. i pomimo przelotnych opadów nie zepsuła nam nastroju na dobra zabawę i radosnych humorów. Na zakończenie wybrzmiały dźwięki hitu „ Whisky”

Wielkie podziękowania dla państwa Wieczorek, Tułacz i Ciesielskich za pomoc w organizację grilogrania, olbrzymi wkład pracy i pyszne jedzonko- w imieniu własnym i wszystkich nauczycieli i uczniów -DZIĘKUJEMY