Wybrzmiały dźwięki piosenek dla mamy z koncertu w Komodzie, a już kolejny występ naszych uczniów. Tym razem zaprezentowali się wychowankowie p. Mari Chwedkowskiej, które po raz pierwszy miały możliwość występu solowego lub w małych grupach. Piosenki płynęły z serca naszych wykonawców prosto do serc mam. Treścią były życzenia przekazane wszystkim mamom w słowach wyśpiewanych piosenek.

Działań naszych nie ograniczamy tylko do koncertów naszych uczniów. Przygotowujemy dzieci z przedszkoli prowadząc rytmikę, tańce i śpiew jako zajęcia dodatkowe. Maluchy zaprezentowały swoje umiejętności podczas festynu w Parku Przyjaźni z okazji Dnia Dziecka.

Kolejny występ którym chcemy się pochwalić to- obchodzy 50 lecia istnienia szkoły 21 w Kaliszu. Tam nasi uczniowie zagrali i zaśpiewali. Tym razem zaprezentujemy zdjęcia z próby.

Koncert wypadł bardzo dobrze- zdjęcia w najbliższym czasie.