„Gramy dla mamy”- piękny, wzruszający koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły Music Store. Sala w Komodzie wypełniona publicznością. Wszyscy bili brawo dopingując młodych wykonawców. Tym razem swoje przysłowiowe 5 min należało do młodych perkusistów. Debiutowali na scenie wraz z gitarzystami, klawiszowcami i ukulele. Perełkami oczywiście byli wokaliści, którzy wyśpiewali piękne słowa wszystkim mamom zasiadającym w Sali kryształowej. Na koniec uczniowie złożyli życzenia- i głośno wybrzmiało-„ Kochamy Was „

Podczas koncertu usłyszeliśmy: ” Mamo nasza mamo” z rep. Czesława Niemena-Keyboard Oskar Tyc, „Sercem patrz”-śpiew Ola Przybyszewska, „Cud w szafie”- Amelia Przybyszewska,„ Wierzę w sny” – Lena Fornalczyk, Hania Drobińska, na fortepianie Kacper Sosnowski, Michał Piechota i Jan Nowacki, „Love me tender” z rep. Elvisa Presleya -gitara Szymon Frątczak, Eryk Fibingier, Emilia Walczak, p. Waszak Bartczak, “ Samson”z rep. Reginy Spektor- Ewa Siewieja,„Jej portret” – Marcel Tułacz, „Serduszko puka w rytmie cza-cza” , Ciągle pada”,” Kolorowe jarmarki” , Dni których ni e znamy’ i Co się stało mamo”–perkusja Maciej Skowroński, Dominik Bochen, Julian Mielcarek, Michała Płucienniczak, Ukulele Magdalena Bartczak i Paulina Świerzyńska, gitara Wiktor Żelazny, Bas p.Piotr Kowalski, Piano- Maciej Sawinski, Dominika Kaczała, śpiew Gabrysia Wieczorek, Julia Podolska, Anna Muzyka, Kornelia Zadka, Amelia Kędzierska, Kasia Płócinnik, Antek Leśniewski,  Marcelina Olejnik, rap- Mikołaj Mikołajczyk, Aleksander Ciesielski

Koncert przygotowali: Magdalena Niciejewska, Magdalena Gruchociak, Maria Jankowska, Dominika Kaczała, Maciej Sawiński, Piotr Kowalski, Bartek Waszak.

Kolejne wspólne muzykowanie uczniów i nauczycieli szkoły Music Store-dn. 08.06.godz. 16.00 na ul. Przemysłowej 8 podczas trzeciej edycji „ Grilogrania”  , oraz koncert „ Polska muzyka lat 80” -dn. 18.06. godz. 18.00 w CKiSz ul. Łazienna 6