Kolejna nasza propozycja dla tych nieco młodszych, którzy na kolonie jeszcze nie pojadą w tym roku- półkolonie na wesoło.

Zapraszamy do wspólnie spędzanego tygodnia podczas wakacji  Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji  na wesołe półkolonie min: wyjście do parku linowego, trampolin, aqua parku i kina. Ponadto w siedzibie naszej szkoły prowadzone będą warsztaty artystyczne ( dekoracje, plakaty, kotyliony, kolekcja mody ekologicznej), wokalne, taneczne. Codziennie poprowadzona będzie Zumba- na rozgrzewkę. Nie zabraknie zabaw tematycznych ( szukanie ukrytego skarbu), integracyjnych i sportowych na świeżym powietrzu. Podczas pobytu na półkoloniach (w godz. 8-16,00) dzieci otrzymają II śniadanie- drożdżówka, podwieczorek-owoce oraz na zamówienie dostarczony będzie obiad w formie cateringu. Napoje dla uczestników przez cały pobyt dzieci na półkoloniach bez ograniczeń. Nad bezpieczeństwem dzieci będzie czuwała wykwalifikowana kadra ze szkoły Music Store. Zapisy dla chętnych do 15.06.2019r :tel 605 278 956 lub w biurze szkoły codziennie w godz. 16-19 lub mail. Liczba miejsc ograniczona – o uczestnictwie decyduje kolejność zapisów. Koszt – 340zł termin: 8-12.07. 2019r.

Przed rozpoczęciem półkolonii poinformujemy o potrzebnych materiałach, deklaracjach, dokumentach  oraz opłatach wymaganych podczas wspólnego wypoczynku.