Proszę o pobranie karty kolonijnej ze strony. Można tez odebrać osobiście ze szkoły- w godz 16-19.

Karta kolonijna 2019

Wszystkie informacje dotyczące wyjazdu dzieci i młodzieży na kolonie przekażemy państwu 11.06.2019r podczas spotkania. Zapraszamy na godz. 19.00 i 20.00 ( poinformuję sms kto o której; podział potrzebny ze względów lokalowych). Na spotkanie proszę przynieść wypełnioną kartę kolonijną. Wystawiamy faktury za wypoczynek kolonijny ( od 24.05) po uprzednim opłaceniu całości ( 1680zł). Prosimy o podanie danych do faktury wcześniej przed zebraniem w celu przygotowania dokumentu i możliwości odbioru go w dniu zebrania.

Już z niecierpliwością czekamy na kolejny wspólny wyjazd. Grupa prawie 70 osobowa już odliczona, opiekunowie też to teraz tylko – WAKACJEEEE i wspólna zabawa.