Ostatni popis który odbył się w szkole to wydarzenie z dn.12.04. Wiosna w piosence towarzyszyła młodym wykonawcom. Grali, śpiewali i pięknie się zaprezentowali młodzi artyści. Mogliśmy podziwiać Julie Pilarską, Adę Gryczka, Kubę Marciniaka, Anię Muzykę, Antosię Smuła, Różę Michalską, Martę Krysiak, Nikole Kubiak, Patrycję Pawlik, Kasię Płóciennik, Gabrysię Wieczorek. Popis przygotowały p. Magda Niciejewska, Marysia Chwedkowska, Magda Gruchociak, Izolda Huchla i Dominika Kaczała. Wielkie podziękowanie dla p. Dominiki, która oprócz akompaniamentu wspomagała swoim głosem uczennice podczas występu. Nastrój stworzony przez wykonawców przybliżył nas do pięknej wiosennej aury, którą mamy już za oknami.

Wiosennie działają najmłodsi na zajęciach Agrafki i Muzyce dla smyka.

….a nieco starsi na warsztatach z ukulele, które odbywają się w co drugą środę o godz. 19.15- jeśli ktoś ma ochotę trochę pomuzykować na tym wdzięcznym instrumencie – zapraszamy

                                                                                                                          

Tak pracujemy w tygodniu a weekendy – zabawa na urodzinkach i imprezach.

 

Rezerwacja imprez codziennie w godz. 16-19/ 605 287 956; 605 287 943