Wiosennie dla pań to piękny koncert w wykonaniu uczniów szkoły MUSIC STORE dedykowany paniom z okazji Ich święta. Komoda rozbrzmiewała dźwiękami pięknej muzyki i znanych przebojów tj. Baby ach te baby, Być kobietą czy Bo z dziewczynami nie jest źle.  Moc wrażeń i niesamowite emocje zagościły podczas występów tatusiów którzy po raz pierwszy w historii szkoły wystąpili wraz ze swoimi dziećmi. Jako prezent da wszystkich pań zaśpiewali przeboje Zbigniewa Wodeckiego „ Lubię wracać, „ Mimo wszystko” z filmu Kogel Mogel i niezapomniany przebój Lady Pank –„ Kryzysowa Narzeczona”. Panowie Tomasz Maciej i Maciej – wielkie brawa za odwagę, wspaniały debiut sceniczny i niesamowite emocje, które zagościły podczas koncertu w Komodzie. Wielkie podziękowania dla nauczycieli szkoły MUSIC STORE za przygotowanie pięknego widowiska i dla występujących uczniów. Paniom życzymy wielu radości i uśmiechu na każdy dzień – wiosennie dla pań od MUSIC STORE