W niedzielę 03.02. w Resto piano odbył się recital Anny Muzyka.  Nasza uczennica zajęła I miejsce na Festiwalu Ikony Polskiej Muzyki Rozrywkowej i jako jedną z nagród które otrzymała było zorganizowanie recitalu. Nad repertuarem czuwała sama Ania i wybrała na tę okoliczność m.in. Wonderfull life- z rep. Black, Dworzec- z rep. Maryli Rodowicz, When we were young- Adele, jak również utwory Stinga, Evy Cassidy, Billa Withersa, Johna Lennona, Oksany Predka, Boba Dylana czy Amy Macdonald. Ania do udziału w recitalu zaprosiła pianistkę p. Dominikę Kaczała, gitarzystów-Marcina Zienkiewicza, Michała Tomalaka i wokalistę Marcela Tułacza. Ten ostatni zaśpiewał utwory Kory za które otrzymał wyróżnienie na tym samym festiwalu co Ania. Całość koncertu utrzymana była w akustycznej formie, w której pięknie wybrzmiał głos naszej uczennicy. Można było słuchać i zachwycać się wielką subtelnością, wrażliwością  i kulturą. Piękne wrażenie, wspaniałe przeżycia i niezapomniane emocje towarzyszyły podczas niedzielnego recitalu. Gratulacje dla Ani za wspaniały recital, podziękowanie dla wszystkich muzyków.   To była wspaniała uczta na której przekonaliśmy się-nie po raz pierwszy- jakie “perełki” są w naszym mieście.

Fragment utworu ” Dworzec” z rep. Maryli Rodowicz https://www.facebook.com/Music-Store-167769353307826/

i utworu ” Fields of gold” z rep. Stinga https://www.facebook.com/kaja.kranz/videos/2170985002965285/