Oj działo się. Pisano  o wydarzeniach  w których braliśmy udział na calisia.pl i „Fakty kaliskie”.

https://www.calisia.pl/articles/koncert-charytatywny-wspomnien-czar

http://www.faktykaliskie.pl/wiadomosci/wydarzenia/wspomnien-czar-zdjecia,2113.html?fbclid=IwAR29qhCZVVzOBsFIW1aRygxuTmvkkZVP7p4R6ZFzf9s4KgBIiZTktR2LgQw

Cieszymy się bardzo, że możemy dzielić się z innymi tym co umiemy najlepiej- muzyczną radością przekazywaną w kolędach, pastorałkach i piosenkach świątecznych. Nasi uczniowie wkładają wiele pracy w przygotowanie koncertów i  bardzo im za to dziękujemy. Wielkie podziękowania kierujemy w stronę przygotowujących – p. Marysi i p. Magdzie. Bez ich poświęcenia i zaangażowania nie było by dzisiaj tyle pięknych wrażeń i radości.

Przed nami najważniejsze wydarzenie tego roku. Koncert Świąteczny ” Pierwsza gwiazdka”. Przygotowania trwają już od kilku tygodni, a efekt zobaczymy, a raczej usłyszymy już 16.12.2018r o godz. 17.00 w Komodzie. Będzie wiele znanych kolęd, pastorałek, utworów świątecznych w nietypowych aranżacjach i  z muzyką na żywo.

                                                                                

Dzień wcześniej będzie można usłyszeć naszych uczniów na Kaliskiej Wigilii. Godz. 14.00- to nasz czas. Przyjdźcie posłuchajcie – obowiązkowo w stroju anioła.

Bohaterowie Wigilii na Kaliskim Rynku

❤️ Kochani Kaliszanie, Drogie Anioły! ❤️Bicie #RekordGuinnessa w Kaliszu to wydarzenie na miarę światową. Obecny Rekord należy do Kanadyjczyków i wynosi 1275 osób przebranych za Anioły👉 Czy Kalisz może być w tym lepszy?❤️💝Gorąco wierzymy, że ❤️TAK❤️, ale potrzebujemy Waszego zaangażowania!Zmobilizujcie prosimy swoje rodziny i znajomych, szkoły – całe klasy, całe zespoły firm i przedsiębiorstw – pokażmy, że portafimy to zrobić, możemy pokazać ile naprawdę mieszka ANIOŁÓW w Kaliszu i okolicach.Aby ułatwić Wam przebranie się za Anioły 15 grudnia br. podczas Wigilia na kaliskim rynku – komplety strojów: szata, skrzydła oraz aureolka będzie można nabyć w Dniu Wigilii na Kaliskim Rynku oraz Bicia Rekordu Guinnessa w godzinach 12 – 14:30Dzięki ofiarności #HAFT Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A. będziemy mieć ponad 1000 anielskich szatek, oraz 1000 aureolek z materiałów podarowncyh przez #LEROYMERLIN za co WIELKIE DZIĘKUJEMY!!W sumie będzie przygotowane 1000 kompletów strojów, dlatego apelujemy, aby osoby, które mają stroje z ubiegłego roku, albo ich dzieci mają stroje komunijne czy inne, które będą spełniać kryteria Rekordu Guinnessa – szata za kolana, skrzydał i aureolka – wykorzystali własne stroje.Bardzo liczymy na Wasz udział – 1276 osób to naprawdę bardzo dużo ludzi! Pokażmy wszyscy swoje Anielskie oblicza!Przypominamy, że całkowity dochód z wszelkich działań 15 grudnia zostanie przeznaczony na ❤️💝leczenie szóstki chorych dzieci – podopieczncyh kaliskiego oddziału Fundacja Bread of life Kalisz ❤️💝@VII Charytatywna Wigilia na Kaliskim Rynku Monika Klejszmidt-Stachyra Dominika Adamus Pola Fraj Tomasz Jeżyk Natalia Zawartka Ignaszak @ uszewska #HAFT #LeroyMerlin Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A. Fabryka HAFT S.A. Sklep Internetowy Leroy Merlin Polska

Opublikowany przez www.calisia.pl Czwartek, 6 grudnia 2018

Miło posłuchać hymnu ” Wigilii na Kaliskim rynku” wiedząc, że nasze dzieciaki nagrywały go w studiu kilka lat temu.