Jesienna zaduma- to motyw przewodni popisu szkolnego w MUSIC STORE. Wykonawcy  przygotowali bogaty repertuar, który licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać i oklaskiwać. Program przedstawiał się następująco: „ Człowiek z liściem na głowie” zespół wokalny w składzie: Partycja Pawlik, Mikołaj Mikołajczak, Aleksander Ciesielski, Marta Pilarczyk, ” Miniatura szkolna”- Hania Błaszczyk, Luiza Cichorek, Martyna Mosicka, Julia Wróblewska, ”Laleczka z saskiej porcelany”- Amelia Przybyszewska, ”Szkolny horror”- Lena Fornalczyk, ” Big big world”- Hania Drabińska, ” Despacito”- Marcel Tulacz- keyboard, ”Wesoła sobota” – Julia Pilarska, ” Kasztany” – Olga Wawrzyniak, ” All about the money”-Julia Francka, ”Remedium “ –Ola Przybyszewska, ” Spadające liście”- Katarzyna Kostera- gitara, ” Do kołyski” z rep Dżem- Ania Muzyka- akomp. Dominika Kaczała, „Szare miraże”- Marcel Tułacz, „ Wyjątkowo zimny maj”- Ania Muzyka akomp. Git.- Ania Muzyka. Przygotowaniem koncertu zajęli się Magdalena Niciejewska,  Magdalena Gruchociak, Maria Jankowska, Maria Chwedkowska, Dominika Kaczała,      Piotr Kowalski. Dziękujemy wszystkim występującym, nauczycielom i czekamy  na kolejne prezentacje.