Złapaliśmy oddech po Festiwalu, który był pięknym muzycznym wydarzeniem w naszej szkole,  działamy dalej. Jesienna aura za oknem może zniechęcić do wyjścia z domu, ale decydując się na współpracę z nami nie musi tak być!

W tym roku wiele innowacji i nowych propozycji. We wrześniu ruszyły zajęcia z Agrafki, a w październiku ” Rytmika dla Smyka”. Dla jeszcze niezdecydowanych garść informacji. Agrafka- twórcze zajęcia dla maluchów od 1,5 roku ż. spotkania we wtorki godz. 17.00.

Rytmika dla smyka- i nie tylko- to zajęcia rytmiczne  dla dzieci od 4 roku życia, które:

 

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek godz. 17.15.

Opisane wcześniej propozycje kierujemy do maluchów, nieco starszych zapraszamy na zajęcia instrumentalne, które można rozpocząć w każdej chwili. Wystarczy zadzwonić i umówić się. Ukulele, cachony, djambe- to nowe zajęcia grupowe, które w szczególny sposób polecamy. Fajna zabawa,  przyjazna atmosfera i gwarancja sukcesu -zapewniona. Wiek od 6 roku do …..nie ma ograniczeń.

I najnowsza informacja– Zapraszamy osoby grające do zespołów instrumentalnych. Zatem jeśli grasz na klawiszach, gitarze, perkusji, śpiewasz i chcesz dzielić się swoimi umiejętnościami to dzwoń: 605 287 956: 605 287 943. Szczegóły już wkrótce.