Zapraszamy  osoby zainteresowane do wzięcia udziału w Festiwalu ” Ikony Polskiej Sceny Muzycznej”, którego pierwsza edycja odbędzie się w niedziele 14 października. Celem organizowanego festiwalu jest propagowanie twórczości tych, którzy już od nas odeszli, bądź żyją ale już zaznaczyli wyraźnie swój ślad na polskiej scenie muzycznej. Bohaterką pierwszej edycji festiwalu będzie zmarła 28 lipca Kora i zespól Maanam, z którym współpracowała przez długie lata. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o zgłaszanie tego faktu na adres mailowy: mikusinskaiwona@gmail.com w terminie do dnia 21 września. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres mailowy, numer telefonu oraz tytuły dwóch wybranych przez siebie piosenek. Piosenki będą wykonywane przy akompaniamencie pianina bądź gitary, przy czym osoby zainteresowane same organizują sobie osobę im akompaniująca. Dla laureatów konkursu przygotowano bardzo cenne nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia. Kolejne szczegoly dotyczące organizowanego wydarzenia będziemy podawać w nadchodzącym tygodniu. Jeżeli masz talent muzyczny, lubisz śpiewać, chciałbyś się zaprezentować, ten festiwal jest dla Ciebie! Zapraszamy serdecznie ; organizatorzy:
Anna Kowalkiewicz- Oligny – Piano Song
Izolda Huchla – Music Store
Iwona Mikusińska – Wellman Music & Art Management