W ostatni wakacyjny piątkowy wieczór na rynku kaliskim uczniowie szkoły MUSIC STORE wyśpiewali dźwięki znanych i lubianych przebojów z lat 20 i 30. Muzyka okresu międzywojennego ogarnęła cały plac. Wszyscy licznie zgromadzeni nucili znane utwory tj: “Ada to nie wypada” , ” Umówiłem się z nią na dziewiątą’, ” Miłość ci wszystko wybaczy ” czy ” Zimny drań”. Wykonawcy: Wioletta, Marcelina, Gabrysia i Antek w stylizowanych strojach wspaniale wcielili się w swoje role i z wielkim urokiem zachęcali do wspólnego śpiewania. Garść ciekawych informacji dotyczących wykonawców i kompozytorów śpiewanych piosenek przekazała Magda Olek. Bisy i owacje były bardzo gorące i dla rozśpiewanej i rozbawionej publiczności uczniowie szkoły MUSIC STORE zaśpiewali powtórnie ” Cicha woda ” i ” Odrobinę szczęścia w miłości”. Taki finał był wspaniałym przejściem do wspólnej zabawy prowadzonej przez DJ Maxxx.
Sobota  to kolejne śpiewanie przygotowanego repertuaru przez naszych uczniów. Do grona wymienionych wcześniej dołączyły Gabrysia i Weronika. Tym razem śpiewaliśmy podczas święta ul. Niecałej. Publiczność przechadzając się mogła podziwiać naszych wspaniałych, zdolnych i urokliwych wokalistów. Czarujące koncerty, wielka radość, liczna frekwencja spowodowały, że jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi dzieląc się pięknem muzyki ze wszystkimi wokół. Dziękujemy za zaproszenia na wszystkie uroczystości które odbywały się w mieście, obiecujemy, że zawsze będziemy  dzielić  się umiejętnościami i talentami naszych podopiecznych.

I krótka muzyczna podróż:

Marcelina Gabrysia Wioletta i Antek – dziękuję

Opublikowany przez Iza Huchla Sobota, 1 września 2018

tak się bawi….ul.niecala

Opublikowany przez Iza Huchla Sobota, 1 września 2018