Już po przyjeździe do domu. Biały Dunajec i nasze góry były dla nas bardzo łaskawe. Przez dwa tygodnie piękna słoneczna pogoda- rozpieszczała nas. Dzięki temu mogliśmy korzystać do woli z piękna które nas otaczało i z wszystkich przygotowanych atrakcji. Był Park rozrywki w Rabce, Kopalnia w Bochni, Niedzica i piękny zamek, Czerwony klasztor na Słowacji i droga przełomem Dunajca. Ponadto park linowy, kąpiele w Gorącym Potoku, warsztaty malowania na szkle i szukanie skarbu zbójnickiego. Nie zabrakło wędrówek po górskich szlakach- na Sokolnicę, Wąwóz Homole i ścieżki po Pieninach. Miłym wypełnieniem były zabawy w ośrodku ” Halina”- kolorowe noce, dyskoteki, ogniska i noc strachów. Warsztaty wokalne, taneczne i plastyczne oraz zaplecze sportowe wypełniały każdą wolną chwilę. Wypoczywający mieli wiele niespodzianek w postaci ” Randka w ciemno” lub gra w „Agenta”. Dwa tygodnie przeminęły bardzo szybko ale wspomnienia zostały. Wiele radości i uśmiechu można było obserwować podczas wspólnych zabaw i czasu który razem- 70 osobowa grupa z MUSIC STORE- z sobą spędziła. Dziękuję opiekunom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem kolonistów: p. Klaudii, p. Asi, p. Marysi, p. Agnieszce i p. Martynie oraz kierowcom z PKS Kalisz- p. Zenonowi i p. Mariuszowi oraz całej obsłudze i właścicielom DW Halina ( zapowiedzieliśmy się już na kolejne lata). Podziękowania należą się wszystkim dzieciakom za pełną kulturą, radość i wspólne angażowanie się w przygotowany program. BYLIŚCIE WSZYSCY WSPANIALI;)))).

Cała galeria z Białego Dunajca : https://drive.google.com/drive/folders/11tTAC0kFshG3NzwnE133yu4eEtT9Xq0N

Miłego oglądania i do zobaczenia we wrześniu na zajęciach w szkole lub za rok na kolejnym wspólnym wypoczynku.