Karty proszę dostarczyć do 22.06.18r. Płatności -również do 22.06.2018r Program wypoczynku:

02.07-Przyjazd do Białego Dunajca (podział na grupy, zakwaterowanie, obiado- kolacja)

03.07- Wycieczka krajoznawcza – Zwiedzanie zamku w Niedzicy/gr.I ; wyjście do Term „Gorący Potok” w Szaflarach/gr II, obiad , zabawy na świeżym powietrzu , kolacja, zajęcia w grupach ( warsztaty taneczne, wokalne)

04.07-Całodzienna wycieczka z przewodnikiem w Pieniny. Wjazd kolejką na Palenicę, przejście grzbietami do Czerwonego Klasztoru na Słowacji, Obiado- kolacja, przygotowanie do wieczorku  przy „świecach” – taniec w grupach, śpiew lub kawały.

05.07- Zabawa w Rabkolandzie/gr I, Zwiedzanie kopalni soli w Bochni/ gr II, obiado-kolacja,. dyskoteka integracyjna

06.07- Wyjście do Term „ Gorący potok” w Szaflarach/ gr.I, Zwiedzanie zamku i zapory w Niedzicy /gr.II, obiad zabawy tematyczne, Kolacja, zabawy na świeżym powietrzu, spacer po okolicy.

07.07- Wyjście do Parku linowego/ gr.I, obiad, gry i zabawy na świeżym powietrzu ,Całodzienna wycieczka w góry z przewodnikiem- Trzy Korony, Sokolnica lub wąwóz Homole/ gr.II, obiado- kolacja, przygotowanie do chrztu kolonijnego,  kolacja połączona z ogniskiem , podchody cz.I

08.07- Spacer po okolicy dla chętnych wyjście do kościoła, obiad, wyjazd na Kropówki do Zakopanego, kolacja, chrzest kolonijny, podchody cz.II

09.07- Wyjazd do skansenu- gra interaktywna „ Szukanie skarbu Zbójnika” i warsztaty malowanie na szkle/gr.I, wyjście do Term w Szaflarach/ gr.II, obiad, warsztaty taneczne, zabawy sportowe, kolacja, Biała noc- dyskoteka w pidżamach

10.07- Zabawa w Rabkolandzie/gr II, Zwiedzanie kopalni soli w Bochni/ gr I, obiado-kolacja, czas  na ośrodku kolonijnym( gry i zabawy na świeżym powietrzu) ,  turniej sportowy ( tenis stołowy, piłkarzyki , bilard)

11.07- Wyjazd do skansenu- gra interaktywna „ Szukanie skarbu Zbójnika” i warsztaty malowanie na szkle/gr.II, wyjście do Term w Szaflarach/ gr.I, obiad, warsztaty taneczne, zabawy sportowe, kolacja przy  ognisku,  występy dzieci z przygotowanym programem kolonijnym

12.07- Wyjście do Parku linowego/ gr.II, obiad, gry i zabawy na świeżym powietrzu ,Całodzienna wycieczka w góry z przewodnikiem- Trzy Korony, Sokolnica lub wąwóz Homole/ gr.I, obiado- kolacja, podsumowanie kolonii (nagrody , dyplomy, podziękowania), kolacja/ gr II, dyskoteka pożegnalna

13.07-wyjazd do Kalisza, Powitanie z rodzicami i oddanie im pod opiekę dzieci.

Program może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

Wyjazd 02.07.godz. 8.00 z PKS

W razie pytań proszę dzwonić.:)))))))))