W sobotę wielkie święto: 26.06 Dzień mamy. Nasi wspaniali wokaliści w ten dzień zrobili wielki prezent swoim mamom i zaśpiewali podczas ” Dnia mamy w galerii Amber”.

https://www.calisia.pl/articles/dzien-mamy-w-galerii-amber-zdjęcia

Lenka, Marcel, Kornelia, Amelka i Hania wyśpiewały piękne melodie wraz z życzeniami dla swoich mam. To święto uczciły również dzieci z PP nr 1 i PP nr 30 ” Krasnala Hałabały” tańcząc choreografie p. Klaudii. Dzieci te na co dzień mają zajęcia taneczne, rytmiczne i wokalne prowadzone przez szkołę MUSIC STORE. Bardzo dziękujemy za udział w sobotnich uroczystościach i mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja aby oglądać i słuchać naszych wspaniałych wychowanków.

W sobotę wielką uroczystość obchodziło Zgromadzenie sióstr Nazaretanek. Nasz udział można było obejrzeć podczas wielkiej gal w PWSZ w Musicalu „Serce Nazaretu”. Grupa przedszkolna Bursztynki odegrała w nim małą scenkę z dnia przedszkolaka przygotowaną przez p. Izoldę Huchla

A po oficjalnych uroczystościach odbył się piknik w szkole. Tam również akcent naszej obecności w pracy z dziećmi z Nazaretu. Taniec grupy z wieczernika kl I-III z choreografią p. Klaudii i występ zespołu wokalnego z przedszkola prowadzonego przez p. Huchla.

Życzymy wszystkim siostrom i ich wychowankom wielu radości z tworzenia wspaniałej rodziny nazaretańskiej na przestrzeni kolejnych 100 lat. Opieki Bożej i kolejnych lat  współpracy,:)))