https://www.facebook.com/weronika.glinkowska.9/videos/288466275019830/?q=sylwia%20glinkowska

Tak zagrała nasza uczennica Weronika Glinkowska na popisie.  Podczas piątkowego występu  w większości wystąpili debiutanci, którzy pokonując tremę zaprezentowali się zgromadzonej publiczności w grze na pianinie, gitarze, keyboardzie i śpiewie. Zobaczyliśmy również trio taneczne, które zaprezentowało swoją nową choreografie z którą wystąpi na konkursie   „‚ Dance ma sens”. Głównym założenie organizowania comiesięcznych  popisów szkolnych jest stworzenie młodym wykonawcom możliwości pokazania programu jaki na co dzień realizują. Jak również pokonania własnych obaw przed publiczną prezentacją. Często rodzice nie widzą postępów i rozwoju swoich dzieci. Forma popisów daje możliwość śledzenia pracy uczniów, efektów nauczania w naszej szkole, a na pewno przyczynia się do radości jaka płynie z realizacji wielu marzeń młodych wykonawców.

Piątkowy popis należy uznać za pełen sukces występujących i uczących ich nauczycieli. Dziękujemy za emocje i muzyczne wrażenia.