Pięknie nas przyjęto i z dużym zainteresowaniem słuchano całego programu, który na sobotni wieczór przygotowaliśmy. Scena była otwarta dla młodych, utalentowanych i bardzo wszechstronnych wokalistów z MUSIC STORE. Wystąpili uczniowie p. Kasi Majewskiej- Krzyżaniak: Martyna Miśko, Wioletta Michalak i Marcin Zienkiewicz, p. Magdy Gruchociak: Marika Żychlinska  i Antek Leśniewski, p. Marysi Jankowskiej: Marcelina Olejnik.

W repertuarze znalazły się utwory:’ Choć nie znam pana, ani pani”, ” To co stare  złamane” z serialu Smash, „Ty, Ja i Maj’, ‚ Czwarta na d ranem ” z rep. SDM, ” Statki na Niebie”- DE MONO, ‚Drump’ z rep.Nirvany, ” Sztuczny miód” i ” Tango Tandresse” A. Osieckiej, ” Uciekaj moje serce” S. Krajewskiego, ” Czas nas uczy pogody’, ” Hurt” Ch. Aguilery, „Valerie” Amy Winehouse, ” Spoza Nas” M. Szcześniaka, „One last Time”, Bądź moim natchnieniem”- A. Zauchy,” Warwick avenue” Duffy, „Wade in the Water” E. Cassidy, „Stay witf me” S.Smith, Kochana”- K. Nosowskiej, „Róża” Kayah i ” Love on the Brain” Rihanna. N akoniec wraz z życzeniami popłynęła” Pierwsza gwiazdka”.

To fragment występu Martyny z akompaniamentem Bartka Waszaka. Pozostałe utwory  naszych bohaterów będziemy mogli wkrótce usłyszeć i zobaczyć na naszej stronie i fb.

Słowa podziękowań kierują do nas organizatorzy- przeczytajcie

https://www.facebook.com/search/top/?q=voice%20hunters