Zapraszamy już jutro do Cafe.Calisia.pl  gdzie wystąpią :

Marika Żychlińska – najmłodsza uczestniczka sobotniej prezentacji. Bardzo zdolna  dwunastoletnia dziewczynka. .Kocha śpiewać.Śpiewa wszędzie w domu, w samochodzie, w drodze do szkoły.Lubi także rysować. Chciałaby  nauczyć się grać na gitarze.A śpiewem sprawiać radość i przynosić uśmiech na twarzy. Uczennica p. Magdy Gruchociak. Śpiewa w szkole MUSIC STORE drugi rok.

 Marcin Zienkiewicz- wszechstronnie uzdolniony młodzieniec, aranżuje piosenki, tworzy muzykę, nagrywa covery,  sam tworzy wszystkie ścieżki wykorzystywane do podkładów . Laureat  konkursu Kolęd Pełni. Gra na gitarze i chętnie sam sobie akompaniuje. W szkole MUSIC STORE od września jako uczeń p. Kasi Majewskiej- Krzyżaniak.
Wioletta Michalak- tak napisała o sobie: „Jestem tegoroczną maturzystką i planuję studiować kierunek związany z muzyką. Śpiewam od najmłodszych lat, a od kilku skupiam się na poezji śpiewanej i musicalach. Interesuję się również literaturą, głównie książkami młodzieżowymi i fantasy, a także biologią, z którą może kiedyś jeszcze zwiążę swoją przyszłość.

W szkole MUSIC STORE od września pod czujnym okiem p. Kasi Majewskiej- Krzyżaniak. Bardzo wrażliwa i wspaniale przenosząca emocje utworów, które wykonuje.

 

Marcelina Olejnik–  przez całą edukację nad którą czuwały p. Ania Kot, Magda Michalak i obecnie Marysia Jankowska to pasmo sukcesów i konkursów w których brała udział. Grand Prix I Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej I miejsce Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej I miejsce w Parafialnym Festiwalu Polskich Kolęd i Pastorałek w Rajsku 2010 i 2015r. I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek 2011r. Wyróżnienie w XII Międzygminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Opatówek 2012r. III miejsce IX Międzyszkolny Festiwal Piosenki Papieskiej w Gruszczycach, I miejsce Konkurs Bożonarodzeniowy „Kolędowanie z Asnykiem” 2014r. 2015r. 2016r. III miejsce Konkurs piosenki ekologicznej Lisków 2016r.Ponadto niezliczona ilość popisów, koncertów organizowanych przez szkołę MUSIC STORE. Niezwykle  pracowita i wszechstronna licealistka, która błyszczy nie tylko talentem ale i urokiem osobistym i niezwykłą skromnością.

Antek Leśniewski– uczeń szkoły podstawowej nr 10. Laureat II miejsca w konkursie „Muzyka dla Asnyka” i III miejsca w konkursie kolęd i piosenek świątecznych. Hobby- piłka nożna. Skromny i pełen uroku osobistego. Zawsze chętny do wspólnego muzykowania i prezentowania swoich umiejętności wokalnych. Uczeń p. Magdy Gruchociak.

Martyna Miśko– tegoroczna maturzystka z ogromnym talentem do języka angielskiego, uzdolniona wokalnie, często i chętnie reprezentuje szkołę MUSIC STORE na zewnątrz ( wigilia dla Stowarzyszenia Diabetyków w CKiS, w szpitalu- wspólne kolędowanie, w Amber – gotowanie z Mateuszem Gesslerem i inne….) Dziewczyna o nieprzeciętnej wrażliwości z delikatnym ciepłym wokalem. Repertuar różnorodny, próbuje wszystkich gatunków i we wszystkich brzmi doskonale. Uśmiechnięta, delikatna i urokliwa dziś z  akompaniamentem gitarzysty Bartka Waszaka

A tak ćwiczyła dzisiaj Marcelina, którą jutro usłyszymy: