Przyjmijcie państwo  życzenia na  Nowy Rok -2018.  Niech będzie  on czasem radosnym i słonecznym. Życzymy wszystkim by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Niech wszystko układa się  jak najlepiej, a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności  niech zostaną w starym roku i nie wracają.

Wraz z nowym rokiem kilka informacji dla poprawnego funkcjonowania szkoły.

Wpłaty za zajęcia dokonujemy cały czas na  nr. konta który podany jest na stronie. Jeśli tylko nastąpi zmiana to przekażemy wszystkim  informację sms, na fb i na naszej stronie oczywiście z podaniem nowego nr. konta. Jak co miesiąc opłaty za zajęcia są stałe lecz w przypadku nieobecności ( wcześniej zgłaszanej nauczycielowi) lekcje są odrabiane w ustalonym terminie  z nauczycielem bądź podczas warsztatów, których terminy będą podane pod koniec miesiąca. W lutym przypadają ferie zimowe, więc żeby żadne zajęcia nie przepadły w pierwszym tygodniu  ferii ( lub po ustaleniu z nauczycielem)  pracujemy wg ustalonego harmonogramu , a w drugim tygodniu ferii zimowych odbywać się będą warsztaty wokalne, taneczne i instrumentalne. Szczegółowy plan zajęć podamy również pod koniec miesiąca.

W tym miesiącu przed nami jeszcze jeden popis szkolny – Kolędy gramy i śpiewamy-który odbędzie się 23.01.2018r o godz. 18.30 w siedzibie naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą jeszcze wsłuchać się w dźwięki najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Aw wolnej chwili posłuchajcie naszej uczennicy Gabrysi Wieczorek, która zaśpiewała ” Maleńką miłość” w CKiSz.