Niedzielne popołudnie w Bursztynie rozbrzmiewało dźwiękiem kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Nasi uczniowie przygotowali iście świąteczną ucztę bożonarodzeniową.  Można było wsłuchać się w słowa znanych kolęd tj ” Wśród nocnej ciszy”, ” Przybieżeli do Betlejem „, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” czy ” Gdy śliczna Panna”, jak również  skoczne pastorałki ” Chojka”, Pierwsza gwiazda”, „Zima , biała zima’.  Wykonawcy z dużym profesjonalizmem przenieśli publiczność w świąteczny czas , w ciepłe rodzinne biesiadowanie przy choince z opłatkiem w ręce. Czas radości ze wspólnych spotkań można było odczuć wsłuchując się w słowa ” Lulejże mi lulej” czy ” Ding, dong”. Piękny koncert, wspaniałe emocje i chwila zatrzymania się w tej przedświątecznej gonitwie- to wszystko było wszechobecne podczas świątecznego Koncertu.

Po koncercie była zbiórka dla piątki dzieci dla których grała „Wigilia na kaliskim rynku”. Dobra wiadomość uzbieraliśmy  491 zł. Cała kwota została przekazana organizatorom akcji charytatywnej. Dziękujemy wszystkim za obecność na koncercie i za dobre serce.