Dziś od rana nasi uczniowie z radosną nowiną przybyli do kaliskiego szpitala. Tam wraz z Mikołajem rozdawali uśmiech, prezenty i piękne dźwięki kolęd. Chorzy nie kryli zaskoczenia ale też wzruszenia i wielkiej radości. Miło było choć przez chwilę ofiarować radość innym pięknem kolęd. Dziękuję podopiecznym p. Kasi za tą wspaniałą inicjatywę i chęć niesienia dobrej nowiny, tym którzy jej bardzo potrzebują.

Nieco później kolejne kolędowanie. Tym razem na deskach CKiSz podczas uroczystej gali Stowarzyszenia Dzieci chorych na cukrzycę. Zespół wokalny prowadzony przez p. Katarzynę Krzyżaniak przygotował na tą okoliczność utwory świąteczne i pastorałki. Wielkie brawa i podziękowania otrzymali młodzi artyści od licznie zgromadzonej publiczności. Bardzo cieszymy się, że możemy dzielić się naszymi talentami w takich właśnie  koncertach. I tak jak w szpitalu tak i na tej uroczystości wielka radość nam towarzyszyła z niesienia dobrej nowiny , że już niebawem Jezus się narodzi. Wesołych świąt dla wszystkich.

To jeszcze nie koniec dzisiejszego kolędowania. Uczniowie p. Magdy pobijali rekord  ilości aniołów zgromadzonych przed ratuszem na kaliskiej wigilii. Po liczeniu mogli zaprezentować się na scenie w świątecznym repertuarze. Dziękujemy wszystkim występującym w dzisiejszym dniu. Nauczycielom, rodzicom i uczniom, że pomimo przygotowań świątecznych znaleźli czas na próby, dojazdy i występy. Cel szczytny- warto dla innych coś zrobić, my śpiewaliśmy. I to było piękne.

A jutro ciąg dalszy naszych kolędowych zmagań. Zapraszamy godz. 17.00 Bursztyn ul. Polna 102 – Koncert świąteczny.