Już od dzisiaj nasi uczniowie występują z repertuarem świątecznym. Kolędy, pastorałki rozbrzmiewały podczas wieczerzy wigilijnej dla Stowarzyszenia Cukrzyków. Marcelina Olejnik, Alicja Wieczorek, Karolina Ledniowska, Patrycja Piotrowska, Patrycja Janusz i Malwina Stróżyńska pod szczególnym okiem p. Marysi Jankowskiej stanęły na wysokości zadania i z wielkim wdziękiem zaprezentowały szkołę MUSIC STORE. Zaśpiewały „Dzisiaj w Betlejem”, Przybieżeli do Betlejem”, ” Kolędę dla nieobecnych”, Ding, dong” i „All I Want For Christmas Is You”. Swoją obecnością zaszczyciła uroczystość opłatkową p. Karolina Pawliczak w-ce prezydent m. Kalisza. Brawo dziewczyny i czekamy na więcej.

Tak było na opłatkowej wieczerzy, a pod ratuszem gdzie odbywał się konkurs Kolęd i pastorałek inni uczniowie śpiewali przygotowane utwory. Jak im poszło? Jeszcze nie wiemy . Jak tylko będą wyniki to damy znać. Pani Kasiu, Pani Magdo i Krzysztofie – wielkie dzięki za pracę włożoną w przygotowanie swoich podopiecznych.